09 September 2015

Otul się w... NUBEE

Spędzając ostatnio trochę czasu w Łodzi, moim rodzinnym mieście, nie sposób, abym nie poszła 'na Piotkoską'. Inaczej - na ulicę Piotrkowską, najważniejszą i najbardziej chyba znaną ulicą w Łodzi.

Urząd Miasta Łodzi
Ta arteria ma ponad 4 kilometry długości i według Wikipedii jest najdłuższą z ulic handlowych w Europie. Początkowo pełniła rolę czysto komunikacyjną, aby później stać się najpopularniejszym miejscem imprez kulturalnych, geograficznie najbardziej pożądanym miejscem handlowo-rozrywkowym oraz siedzibą Urzędu Miasta.

Przechodząc od strony północnej (od ul. Zielonej) aż do skrzyżowania z Al. Gen. Piłsudskiego nie sposób nie zauważyć wielu ciekawych miejsc, kawiarni, butików, kultowych pubów i restauracji.

W ten sposób natrafiłam na bardzo ciekawe miejsce - butik z odzieżą do... otulania.
Tak, tak. Do otulania.Tzw. wrap-clothing. Ubrania na sezon, kiedy pada deszcz i wieje wiatr. Również na chłodniejsze dni lata czy wczesną wiosnę.

bluza
Czytając na stronie: Nubee to łódzka marka łącząca casual look z nienachalną elegancją, skierowana do kobiet przykładających wagę do detali. Limitowane kolekcje, ręcznie wycinane "chwytacze" i oversize'owa forma to cechy szczególne brandu. Marka stawia przede wszystkim na jakość i wygodę, nie ilość. Ubrania projektowane bez kompromisów, ale z dystansem do siebie.
płaszcz

I to prawda. Byłam zachwycona modelami, które można nosić na wiele okazji, materiałami, wykończeniem, formą, modelami...
sukienka
Charakterystycznym elementem kolekcji jest chwytacz. Jest on wykonany ze skóry naturalnej i ze względu na unikatowość skóry oraz brak powtarzalności jego kolor zawsze dobiera projektant.Serdecznie zapraszam wszystkie miłośniczki stylu off-style, street, urban. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie! 

Jeżeli macie ochotę podzielić sie swoimi wrażeniami o marce to proszę o podzielenie się tym na blogu, ewentualnie na stronie na Facebooku.

Kontakt z firmą Nubee: nubee.polishbrand@gmail.com

No comments:

Post a Comment